फेवामा फागु: फिचर फोटो Fagu at Fewa Lake (Photo Feature)


पोखरा, फेवाताल, फागुन २६, 2076 B.S./March 9, 2020

समय समाचार टिम

यसपालिको फागुमा त्यति धेरै मानिसहरु देखिएनन सधैका बर्ष जस्तो । धेरैको अनुमान र राय थियो यो अहिलेको कोरोना भाईरसको कारण र हल्लाले गर्दा धेरै मान्छे सडकमा निस्किएनन फागु खेल्न । त्यहिपनि केहि रौनक भने थियो। पसलहरु प्राय बन्दै थिए । केहि युवा युवतीहरु गित बजाएर होलीको रंग छ्याप्दै नाच्दै थिए । स्थानिय बासिन्दाले भन्दा पनि बिदेसीहरुले अझ रमाइलो गरिरहेको देखिन्थ्यो दृश्य । पोखराको माथि माथि हिमाल देखिने पाहाडी भेगमा समेत केहि भाई बहिनीहरु चटपटे खादै होलि खेल्दै थिए । केहि दृश्यहरु यहाँ राखेका छौ ।

An american citizen posing for a picture. He says, “I enjoyed Holi very much.”
यी अमेरिकी नागरिक भन्छन, “मैले धेरै रमाइलो गरे।”

यी अमेरिकी नागरिकसंगै आएका अरु साथीहरु पनि रहेछन । यी अमेरिकाको बोस्टनमा बस्दारहेछन । दुई हप्ता भईसकेको रहेछ उनि नेपाल आएको । अब अरु दुई हप्ता बसेर उनीहरु स्विजरल्याण्ड जाने रहेछन । “हामीले यहाँ सारै रमाईलो गर्यौ,” उनले भने ।

They seemed to have had enough fun. सार्है रमाइलो गरेको मुद्रामा देखिन्छन यिनीहरु ।
Another pose from the same group
She is waiving at photo journalists.
“Loving the color,” they say. “Happy Holi!”
They are conspiring for something, perhaps planning to smear someone with red powder.
Holi at the hill.

Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope