कोरोनाको कहरले जन्माएका फेसबुकका स्ट्याटसहरु: रोचक, घोचक, सुचनामुलक, भयपुर्ण…


कोरोनाको कहरले गर्दा अहिले सामाजिक सन्जालमा विभिन्न खाले स्टाटस र पोस्टहरु जन्मिरहेका छन। कुनै रोचक, कुनै घोचक, कुनै सुचनामुलक त कुनै भयपुर्ण। हेरौ को कस्ले कस्ता कस्ता पोस्टहरु गर्दैछन।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope