तरकारी पसल र भित्री बाटाहरुमा मान्छेको भिड: हेर्नोस तस्बिरमा


सरकारले पुरै देश लकडाउन गरेपनी ठाउँ ठाउँमा मान्छेको भिडभने झन बढी देखिएको छ। अझ साँझतिर निस्कने हो भने त “इभिनिङ वाल्क” गर्ने र तरकारी किन्ने मान्छेहरुको ताँतिनै लागेको देखिन्छ। मासुपसलमा पनि मासु किन्ने र बेच्नेको कमि छैन। खसिको मासु भने बजारमा नभएको तर कुखुराको मासु किन्ने मान्छेको भने कमि नभएको टिकाथली चोकका एक मासु ब्यबसायी बताँउछन। प्राय पसलहरु बन्द त छन नै, तैपनी मान्छेको भिड भने नभएको होईन। हेर्नोस यी तस्बिरहरु।

तरकारी पसलमा सब्जी किन्ने मानिसहरुको भिड
इभिनिङ वाल्कमा मानिसहरु

Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope