खानेपानी चाहियो ? तलको नम्बरमा सम्पर्क गर्नुहोस


काठमाण्डौ,चैत्र १६ ।उपत्यका खानेपानी व्यवस्थापन बोर्डले उपत्यकाका खानेपानी आपुर्तीकर्ताहरुसँग सम्पर्क गरेर टेलिफोन आग्रहका आधारमा घरघरमै पानी वितरण गर्ने व्यवस्था मिलाएको छ । उपभोतmाले आफुलाई पायक पर्ने स्थानको आधारमा निम्न व्यतिहरुलाई सम्पर्क गरि खानेपानीको सुविधा लिन सक्नेछन् । श्रोत ः अन्नपूर्ण पोष्ट


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope