नेपाली सिने कलाकारहरु इन्स्टग्राममा, सन्देश बाँडदै, पोज दिदै


काठमान्डू लकडाउन भएपछी नेपाली सिने कलाकारहरु पनि केहि फुर्सदिला देखिन्छन । हुन् त उनीहरुलाई पनि बोर भएको हुनसक्छ । लाग्छ उनीहरु पनि घरमै बसेर कोरोना माहामारी बिरुद्द लडिरहेका छन्, घरमै बसी बसी सन्देश बाडिरहेछन, सरकारलाई साथ् दीरहेछन । उनीहरुले हालेका इन्स्टग्रामका तस्बिरहरुबाट पनि यहि कुरोको महसुश हुन्छ ।

Rajesh Hamal
From Keki Adhikari’s account
From Malvika Shubba’s account
From Shrsti Shrestha’s account

Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope