बेलायतमा ३ नेपालीको मृत्यु, मृतकको संख्या ५ पुग्यो


कोरोना संक्रमणबाट बेलायतमा थप ३ जना नेपालीको मृत्यु भएको छ । मृतकमध्ये २ जना भूतपूर्व गोर्खा सैनिक हुन भने एकजना बेलायतमा पाहुना लाग्न गएका व्यक्ति भएको बताइएको छ ।

५९ वर्षका पूर्व गोर्खा सैनिक चेतप्रसाद गुरुङको निधन लण्डनको नर्थविक पार्क अस्पतालमा भएको छ ।

अस्पतालले के पुष्टि गरेको छ भने बेलायतकै नटिङहममा बस्दै आएका पूर्व गोर्खा ५८ वर्षी शिव श्रेष्ठको पनि कारोना संक्रमणकै कारण निधन भएको हो । घरमै आइसोलेसनमा रहेका उनलाई स्वासप्रस्वासमा गाह्रो भएपछि अस्पताल भर्ना गरिएको थियो । सोही अस्पतालमा अर्को एक नेपालीको मृत्यु भएपनि उनको परिचय भने खुल्न सकेको छैन ।

शिलापत्र लेख्छ: यसअघि बेलायतमा दुई नेपालीको पनि कोरोनाका कारण मृत्यु भइसकेको छ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope