कोरोनाभाईरस माहामारीले बनायो अमेरिका बेहाल, ५ लाख बढि संक्रमित


हेर्दा हेर्दै अहिले अमेरिकामा कोरोनाभाईरस माहामारीबाट मृत्यु हुनेको संख्या १९ हजार नजिक पुगिसकेको छ । त्यसैगरी संक्रमित हुनेको संख्या अहिले ५ लाख नाघिसकेको छ ।

निको भएर घर फ़र्किएकाको संख्या भने २७ हजार मात्रै छ । हरेक दिन संक्रमित हुनेको संख्या सरदर २० देखि ३५ हजार सम्म छ । र मर्नेको संख्या आकासिँदो छ । हरेकदिन २ हजार मानिसहरुको मृत्यु भैरहेको छ । सबैभन्दा बढि प्रभावित राज्य अहिले न्युयोर्क हो । त्यहाँ मात्रै मर्नेको संख्या अहिले झन्डै ६ हजार पुगेको छ ।

त्यहाँ लाउने मास्क र अरु सामाग्रीको अभाब अतिनै भैरहेको छ भने अमेरिकाले अहिलेसम्म देश लकडाउन गरेको छैन । वोर्ल्डमिटर वेब्साईट्का अनुसार, यो बढ्दो रुपमा गईरहेको छ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope