नेपालमा कोरोना भाईरस संक्रमितको संख्या अब १२

३० चैत्र २०७६, आईतवार ०२:२८

३० चैत काठमाडौं, भारतसँग सीमा जोडिएको पर्साको नारायणी अस्पतालमा कोरोना भाइरसको शंका गरी आइसोलेशन वार्डमा राखिएमध्ये तीनजना बिरामीमा कोरोना भाईरस भएको पुष्टि छ ।

शुक्रबारबाट नारायणी अस्पतालको आइसोलेशन वार्डमा राखिएको ३ जना भारतीय नागरिकलाइ कोरोना संक्रमण पोजेटिभको आशंकामा हेटौडामा स्वाब परीक्षणको लागि ल्याइएको थियो । हेटौडामा परीक्षण गर्दा कोरोना भए नभएको एकीन रिपोर्ट आउन नसकेपछि पुन परीक्षणको लागि काठमान्डौको केन्द्रिय ल्यावमा पठाइएकोमा त्यहाँ पुन परीक्षण गर्दा ३ नै जनालाइ कोरोना भएको पुष्टी भएको हो ।

स्वास्थ्य मन्त्रालयका प्रमुख डा रोशन पोखरेलका अनुसार ति तिन भारतीय नागरिकमा कोरोना भाईरस पोजिटिभ देखिएको हो ।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका एक उच्च अधिकारीले भने, ‘उनीहरु भारतीय नागरिक हुन्। हालै निजामुद्दिनको इस्लामिक भेलामा सहभागी भएर फर्किएका थिए।’ उनीहरु नेपाल कहिले भित्रिएका थिए भन्ने सम्बन्धी विस्तृत विवरण भने प्राप्त भएकाे छैन ।

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.