शंका लाग्यो? अब यी अस्पतालमा हुनेछ कोरोनाको उपचार देशभर


सामान्य ज्वरो आयो या कारोनाको शंका लागेमा स्वास्थ्य मन्त्रालयको मोबाइल एप ‘हाम्रो स्वास्थ्य’मा परीक्षण गर्न सक्नुहुन्छ । त्यसमा पनि चित्त नबुझे सरकारले कोरोना आशंकामा उपचारका लागि निश्चित अस्पताल तोकिदिएको छ । त्यहाँ गएर तपाईंले उपचार गराउन सक्नुहुनेछ ।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले १० पृष्ठको महामारीका सन्दर्भमा कोभिड-१९ तथा अन्य स्वास्थ्य सेवा प्रवाहका लागि अन्तरिम निर्देशिका जारी गर्दै अस्पतालको समेत तय गरिदिएको हो ।

हेर्नुहोस निर्देशिका र कोरोना उपचार हुने अस्पताल :


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope