ओली–प्रचण्डलाई २० शीर्ष नेताले दिए यस्तो पत्र

११ बैशाख २०७७, बिहीबार ००:२७

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री एवं अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले एकल निर्णयबाट दुई अध्यादेश ल्याएपछि, नेकपाका शीर्ष २० जना स्थायी कमिटी सदस्यहरुले अध्यक्षद्वय केपी शर्मा ओली र पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’लाई संयुक्त पत्र लेखेका छन् ।

उनीहरुले तत्काल स्थायी समिति र केन्द्रीय समिति बैठक बसाल्न माग गरेका छन् । सरकारले ल्याएको अध्यादेश र कोरोना संक्रमणको विषयमा छलफल गर्न माग गर्दै बैठक बोलाउन माग गरेका हुन् ।

यसरी बैठक बोलाउन माग गर्नेहरुमा अष्टलक्ष्मी शाक्य, गणेश शाह, गोकर्ण विष्ट, चक्रपाणी खनाल, जनार्दन शर्मा, टोपबहादुर रायमाझी, देवप्रसाद गुरुङ, देवेन्द्र पौडेल, पम्फा भुसाल, वेदुराम भुसाल र भीमप्रसाद आचार्य छन् ।

यसैगरी भीमबहादुर रावल, मणिचन्द्र थापा, मातृकाप्रसाद यादव, मुकुन्द न्यौपाने, युवराज ज्ञवाली, रघुजी पन्त, लिलामणि पोखरेल, सुरेन्द्रप्रसाद पाण्डे र हरिबोल गजुरेलले पनि बैठक बोलाउन माग गरिएको पत्रमा हस्ताक्षर गरेका छन् ।

पत्र यहाँ हेर्नुहोस् र भन्नुहोस तपाईंहरुको राय के छ ?

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.