थप ३ जनामा कोरोना संक्रमित

१७ बैशाख २०७७, बुधबार ०९:२७

थप ३ जनामा कोरोना संक्रमित भेट्टिएपछि नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ५७ पुगेको छ । बाराका २ र पर्साका १ गरी थप ३ जनामा कोरोना संक्रमण भेटिएको पुष्टि स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले बुधवार पत्रकार सम्मेलन गरी गरेको हो ।

भारतको नयाँदिल्लीस्थित निजामुद्धिन मर्कजबाट आएका जमातीहरुको सम्पर्कमा रहेकाहरुलाई कोरोना संक्रमण देखिएकाे हाे ।

हेटौंडास्थित ल्याबमा उनीहरुको स्वाब परीक्षणका क्रममा कोरोना पोजेटिभ भेटिएको हो । यसबारे स्वास्थ्य मन्त्रालयले औपचारिक पुष्टि गरेकाे छ । नारायणी अस्पताल स्रोतका अनुसार वीरगञ्जको सिद्धार्थ स्कुलको क्वारेन्टाइनमा रहेका एक जना र बाराकाे सिमरा क्वारेन्टाइनमा भएका २ जना गरि थप ३ जनामा कोरोना संक्रमण देखिएको हो ।

जमातबाट फर्केर आएकाहरुको सम्पर्कमा रहेका उनीहरु सबै नेपाली नै हुन् । अब नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ५७ पुगेको छ । यसअघि रौतहटका २४ र ३५ वर्षीय दुई पुरुषमा कोरोना संक्रमण देखिएको थियो ।

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.