अब नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ७५


अब नेपालमा कोरोना संक्रमितको संख्या ७५ पुगेको छ।

आज भेरी अस्पताल नेपालगन्जको प्रयोगसालामा भएको परिक्षणमा थप ६ जना संक्रमितको पुष्टि भए पछि यो संख्या ७५ पुगेको हो । नेपालगंज ८ निबासी १६ २१ ३४ बर्षका पुरुष हरु संक्रमित छन् भने ४० ४५ र ६० बर्ष का महिलाहरु छन् ।

स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयका सह प्रबक्ता डा समिर कुमार अधिकारीले जानकारी दिदै भने ‘उनिहरुको स्वास्थ्य सामान्य छ ।”


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope