अब हुन् थाले पत्रकार संक्रमित

५ जेष्ठ २०७७, सोमबार ०२:००

काठमाडौं । नेपालमा स्थानीय तवरमा कोरोना भाइरस (कोभिड–१९) फैलिएको पुष्टि भएको छ । कतिपय स्थानमा स्थानीयहरुमा कोरोना संक्रमण भएसँगै अब यो सर्वत्र फैलिरहेको छ भन्नेमा शंका रहेन ।

बारामा आज कोरोना संक्रमितपनि पत्रकार भएको खुलेपछि स्वास्थ्य विज्ञहरुले यो आँकलन गरेका हुन् । सोमबार स्वास्थ्य मन्त्रालयले जारी गरेको सूचनामा बाराका एक जना र रौतहटका ८ जनामा कोरोना पुष्टि भएको उल्लेख छ ।

बाराको करैयामाई निवासी उनी पत्रकार रहेको स्रोतले बतायो । उनी बारा जिल्लाका पाँचौं संक्रमित हुन् ।

यसअघि पर्सामा सक्रिय २, उदयपुरमा १ र जनकपुरमा १ जना पत्रकारमा पनि कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको थियो । योसँगै कुल कोरोना संक्रमित पत्रकारको संख्या पाँच पुगेको छ । संक्रमित पत्रकारहरूको देशका विभिन्न अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।

सोमबार रौतहटका ८ र बाराका १ जना कोरोना संक्रमित थपिएपछि नेपालभर कोराना संक्रमण पुष्टि भएका व्यक्तिहरूको संख्या तीन सय चार पुगेको छ । नेपालमा दुई जनाको कोरोनाकै कारण मृत्यु भएको छ । पहिलो मृतक सिन्धुपाल्चोककी महिला र दोस्रो मृतक बाँकेका युवक हुन् ।

Saabhaar: Janaboli

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.