कर्णालीमा टिपर खस्यो,३० भन्दा बढी यात्रु बेपत्ता भएको आशंका


काठमाण्डौ, जेठ २८
पचास जनाभन्दा बढी यात्रु बोकेको टिपर कर्णाली नदिमा खस्दा ३० भन्दा बढी बेपत्ता भएका छन् । बुधबार बिहान कालिकोटस्थित कर्णाली नदिमा टिपर खसेको हो ।

भारतीय सिमाबाट नेपाल प्रवेश गरेका यात्रुलाई बोकेर लालिघाटबाट रास्कोट जाँदै गरेको ना ८ ख ५१३३ नम्बरको टिप्पर नदिमा खसेको हो । घटनामा मृत्यु हुने र बेपत्ता हुनेको संख्या भने पुष्ठि नभइसकेको प्रहरीले जनाएको छ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope