विश्वभर कोरोना संक्रमितको संख्या करिब ७५ लाख नजिक


कृपा भण्डारी
२९,जेठ काठमाण्डौ । विश्वभर महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोनाको कारण संक्रमित हुनेको संख्या दिनानुदिन बढ्दो क्रममा रहेको छ । संक्रमित संगै निको भएर घर फर्किनेको संख्या पनि बढिरहेको छ ।

विश्वभर हालसम्म ७३ लाख ६० हजार २ सय ३९ रहेको छ भने निको भएर घर फर्किनेको संख्या ३४ लाख ५४ हजार ८ सय ५ रहेको छ । नेपालको हकमा भन्नुपर्दा हालसम्म नेपालमा संक्रमितको संख्या ४ हजार ३ सय ६२ रहेको छ जसमध्य ६ सय ७५ जना स्वास्थ्यलाभ गरेर घर फर्किसकेका छन् भने अहिलेसम्म १५ जनाको मृत्यु भइसकेको छ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope