विश्वभर कोरोना संक्रमितको संख्या ८० लाख कट्यो


कृपा भण्डारी
काठमाण्डौ, १ असार । विश्वभर महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोनाको कारण संक्रमित हुनेको संख्या दिनानुदिन बढ्दो क्रममा रहेको छ । संक्रमित संगै निको भएर घर फर्किनेको संख्या पनि बढिरहेको छ । हालसम्म विश्वभर संक्रमितको संख्या ८० लाख भन्दा माथि गएको छ ।


विश्वभर हालसम्म ८० लाख १३ हजार ९ सय ६३ रहेको छ भने निको भएर घर फर्किनेको संख्या ४१ लाख ३७ हजार ६ सय १४ रहेको छ । नेपालको हकमा भन्नुपर्दा हालसम्म नेपालमा संक्रमितको संख्या ५ हजार ७ सय ६० रहेको छ जसमध्य ९ सय ७५ जना स्वास्थ्यलाभ गरेर घर फर्किसकेका छन् भने अहिलेसम्म १९ जनाको मृत्यु भइसकेको छ । अहिलेसम्म १ लाख ३३ हजार ३ सय ७७को परिक्षण भइसकेको स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले जनाएको छ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईहरुको सल्लाह र सुझाब दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौ। यहाँहरुका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरु हामी छाप्ने छौ । सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode