Advertisements

अर्जुन पोखरेलको शब्द तथा संगीतमा ‘मैले बोलेको छैन ढाँटेर’ बोलको गीतको म्युजिक भिडियो सार्वजनिक भएको छ । यो गीतमा कृष्ण काफ्ले, बुद्ध लामा, अस्मिता अधिकारी र समीक्षा अधिकारीको स्वर छ ।

भिडियोमा पनि यी चार जना गायक-गायिकाको मोडलिङ छ । भिडियोको निर्देशन विधान कार्कीले गरेका हुन् ।

विकास दाहालको सम्पादन रहेको भिडियोमा उत्सव दाहालको छायांकन छ । रोमान्टिक प्रेम कथामा यो भिडियो तयार पारिएको छ ।

onlinekhabar

Advertisements

By समय-समाचार

Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is kripanews59@gmail.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews. हामीलाई तपाईहरुको सल्लाह र सुझाब दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौ। यहाँहरुका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरु हामी छाप्ने छौ । सम्पर्क इमेल : kripanews59@gmail.com

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.