बाबुराम भट्टराई हजुरबुवा भए,कमल थापाले रोचक जवाफ दिए


काठमाडौं। पूर्व प्रधानमन्त्री बाबुराम भट्टराई हजुरबुवा भएका छन् । उनकी छोरी मानुषी र ज्वाइँ जेकेन्द्रले उनलाई हजुरबुवा बनाएका हुन् । मानुषी–जेकेन्द्र दम्पतीले छोरा जन्माएका छन् । भट्टराईले ट्वीटरमा आफ्नो नाती काखमा लिएको फोटो पोस्ट गर्दै यसबारे जानकारी दिएका छन् ।

भट्टराईले लेखेका छन् –‘बल्ल हजुरबा भैयो । असार २८ गते विहान १०.०५ बजे टिचिंग अस्पतालमा छोरी मानुषी र ज्वाइँ जेकेन्द्रलाई पुत्रलाभ भएको छ । डा.गीता गुरूङ र टिमलाई सफल अपरेसनका लागि धन्यवाद । अहिलेसम्म हाम्रो परिवारमा २२ औं शताब्दी देख्ने सम्भावना भएको एकमात्र शिशुको सुस्वास्थ्यको कामना । मानुषी–जेकेन्द्रलाई बधाइ ।

बाबुरामको ट्वीटमा पूर्व उपप्रधानमन्त्री तथा राप्रपाका अध्यक्ष कमल थापाले रोचक जवाफ दिएका छन् । बाबुरामको ट्वीटको जवाफ दिँदै थापाले लेखेका छन् –‘ लौ बधाई छ सम्पूर्ण परिवारलाई । यसमा भने सहपाठी मित्र भन्दा म धेरै अगाडि रहेछु @brb1954 । मेरो त ७ वटा नाती नातिनी भैसके ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope