कुकुरको आक्रमणबाट बहिनीलाई बचाउने ६ वर्षीय बालकलाई विश्व बक्सिङ च्याम्पियनको उपाधि

६ श्रावण २०७७, मंगलवार ०४:१४

काठमाडौं । कुकुरको आक्रमणबाट बहिनीलाई जोगाएका ६ वर्षीय बालकलाई विश्व बक्सिङ परिषद्ले विश्व बक्सिङ च्याम्पियनको मानार्थ उपाधि दिइएको छ। अमेरिकाको वयोमिङका ६ वर्षीय बालक ब्रिजर वाकरलाई विश्व बक्सिङ च्याम्पियनको मानार्थ उपाधि दिइएको हो ।

वाकरले गत जुलाई ९ मा जर्मन सेफार्ड कुकुरको आक्रमणबाट आफ्नी ४ वर्षीया बहिनीलाई बचाएका थिए । कुकुरले बहिनीलाई आक्रमण गर्न लागेको देखेपछि बहिनीको सहयोगका लागि उनी अघि सरेका थिए । उनले बहिनीलाई बचाउने प्रयास गर्दा कुकुरले उनीमाथि आक्रमण गरेको थियो । उनको मुखसहित शरीरको अन्य भागमा पनि चोट लागेको थियो । यो घटनापछि उनको शरीरमा ९० टाँका लगाइएको थियो ।

DC NEPAL

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.