काठमाडौं । सुरक्षाको कारणले ग्रीस कप फुटबल प्रतियोगिताको फाइनल स्थगित गरिएको छ । प्रहरीले खेल स्थल नजिकै लुकाइएर राखेको अवस्थामा पेट्रोल बम र काठका बल्लाहरू भेट्टाएपछि फाइनल स्थगित गरिएको हो । प्रतियोगिताको फाईनल खेल एथेन्स र ओलम्पियाकोस बिच उत्तर एथेन्सको जर्जेज कामारास स्टेडियममा हुने तय भएको थियो।

ग्रीस फुटबल संघले हाल खेल स्थगित गर्दै नयाँ मिति र सम्भावित नयाँ ठाउँ खोजिने जनाएको छ। सोमबार प्रहरीले स्टेडियमको नजिकको पार्कमा १८ पेट्रोल बम र १२ वटा ठूला काठका बल्लाहरू बरामद गरेको थियो । पछिल्लो महिना लकडाउन हटाएपछि ग्रीसमा बिना दर्शक फुटबल प्रतियोगिताहरू आयोजना भईरहेको छ ।

DCNEPAL

By समय-समाचार

Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is kripanews59@gmail.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews. हामीलाई तपाईहरुको सल्लाह र सुझाब दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौ। यहाँहरुका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरु हामी छाप्ने छौ । सम्पर्क इमेल : kripanews59@gmail.com

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.