सन्दीपकाे टाेली जमैकाविरूद्ध ट्रीनबगोकाे राेमाञ्चक जित

१७ भाद्र २०७७, बुधबार ०६:१५

एजेन्सी, भदाै १७। क्यारेबियन प्रिमियर लिग (सिपिएल) अन्तर्गत ट्रीनबगो नाइट राइडर्स ले नेपालका सन्दीप लामिछाने सम्मिलित टाेली जमैका तल्लावहलाइर् १९ रनले पराजित गर्दै अपराजित यात्रालाइ निरन्तरता दिएकाे छ ।

मंगलबार राति सम्पन्न खेलमा जमैका तल्लावहलाई १९ रनले पराजित गर्दै यस सिजनमा आफ्नो अपराजित यात्रा कायम राखेको हो । नाइट राइडर्सले दिएको १८५ रनको लक्ष्य पछाएको जमैकाले २० ओभरमा ६ विकेट गुमाउदै १५९ रन मात्र बनाएको थियो । जमैकाका लागि आन्द्रे रसेलले अविजित ५० रन बनाए भने ग्लेन फिलिपले ४१ रन बनाए ।त्यस्तै एन बोन्नरले २६ रन र कार्लोस ब्रेथवेटले २१ रन बनाए ।

यस अघि टस हारेर पहिला ब्याटिंग गरेको नाइट राइडर्सले २० ओभरमा ४ विकेट गुमाउदै १८४ रन बनाएको थियो । नाइटराइडर्सका लागि कोलिन मुन्रोले सर्बाधिक ६५ बनाए भने केरन पोलार्दले ३३, सुनिल नारनले २९, लिंडे सिमोन्सले २५ रन बनाएका थिए ।

जमैकाका बलर कार्लोस ब्रेथवेटले २ विकेट लिए भने फिडेल एड्वार्ड्स र सन्दीप लामिछानेले एक एक विकेट लिएका थिए । नेपाली स्पिनर सन्दीपले आफ्नो उत्कृष्ट प्रदर्शन जारी राखेका छन् । जमैकाले जित हासिल गर्न नसकेपनि सन्दीप जमैकाका सबै भन्दा किफायती बलर समेत बनेका थिए । उनले ४ ओभरमा २० रन दिएर एक विकेट लिए । यस सिजनमा सन्दीपको यो ७ खेलमा १०औ विकेट हो ।

यो जितसँगै नाइट राइडर्स अपराजित हुदै सबै ७ खेल जितेर १४ अंकसहित शिर्ष स्थानमा छ भने जमैका ७ खेलमा ३ जित र ४ हारसहित ६ अंक लिएर चौथो स्थानमा रहेको छ । अब जमैकाले अर्को खेल विहिबार साँझ सेन्ट किट्स एण्ड नेभिसविरुद्ध हुदै छ ।

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.