पछिल्लाे २४ घण्टामा ९८० जनामा काेराेना सङ्क्रमीत थपिए, १८१४ जना डिस्चार्ज, थप ९ को मृत्यु

२१ भाद्र २०७७, आईतवार १८:०६

काठमाडाैं, भदाै २१ । कोरोना भाइरस संक्रमणबाट पछिल्लो २४ घण्टामा थप ९ को मृत्यु भएको छ । स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले आयोजना गरेको नियमित प्रेस व्रिफिङमा मन्त्रालयका प्रवक्ता गौतमले २ जना महिला र ७ जना पुरुषको मृत्यु भएको औपचारिक रुपमा पुष्टि गर्नुभएको हो ।

 कोरोना संक्रमणका कारण काठमाडौंका ३ जना ८५, ७४, र ६८ वर्षिय पुरुष, मोरङकी ६४ वर्षीया एक महिला र ४५ वर्षिय एक पुरुष, पर्साका ७७ धनुषा ३५ चितवनका ७० वर्षिय पुरुष झापाकी ४५ वर्षीया एक महिला रहेका छन् । योसँगै संक्रमणका कारण मृत्यु हुनेको संख्या २ सय ८९ जना पुगेको छ ।

यसैबीच मन्त्रालयले आज मात्रै अर्थ मन्त्रालयले ६० बेड आइसियू सञ्चालनका लागि बजेट निकासा गरेको समेत जानकारी दिएको छ । त्रिवि शिक्षण अस्पताल, धुलिखेल अस्पताल लगायतका अस्पतालमा आइसियू सञ्चालनका लागि बजेट निकासा भएको प्रवक्ता गौतमले बताउनुभयो । 

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.