प्रस्तावित राजदूतत्रयको नाम अनुमोदन


काठमाडौं, भदौ २५ । संघीय संसद, संसदीय सुनुवाई समितिले जर्मनी, बेल्जिय र पाकिस्तानका लागि प्रस्ताव गरिएको नेपाल राजजूतको नामा बिहीबार अनुमोदन गरेको छ ।

बिहीबार काठमाडौमा बसेको बैठकले योग्यता, क्षमता, अनुभव, कार्ययोजना लगाएतका विषयमा माथि छलफल गरेर टुङ्गो लगाएको हो ।

सरकारले परराष्ट्र मन्त्रालयका सहसचिवत्रय गेहेन्द्राज भण्डारीलाई बेल्जियम, तापस अधिकारीलाई पाकिस्तान तथा रामाकाजी खड्कालाई जर्मनीको राजदूतमा सिफारिस गरेको हो ।

यसअघि समितिले उक्त पदमा उहाँहरुलाई नियुक्त गर्न उपयुक्त छैन भन्ने कसैलाई लागेमा स्पष्ट आधार एवं सबुद प्रमाणसहित १० दिनभित्र सूचना वा उजूरी दिन सर्वसाधारणको जानकारीका लागि सूचना प्रकाशन गरेकामा एकबाहेक अन्य उम्मेदवारप्रति लक्ष्य गरी उजूरी नआएको सभापति कर्णले जानकारी दिए ।

याे पनि तीन प्रस्तावित राजदूतविरुद्ध पाँच उजुरी


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope