कोरोनका कारण अहिले सम्म विदेशमा २ सय ४४ को ज्यान गयो

४ आश्विन २०७७, आईतवार १५:१९

काठमाडौं, असोज ४ । हाल सम्म विदेशमा २ सय ४४ नेपालीको कोरोनाका कारण विदेशमा ज्यान गएको छ ।

गैरआवासीय नेपाली संघ (एनआरएनए) अन्तर्गतको स्वास्थ्य समितिका अनुसार १७ देशमा काम गर्दै आएका २ सय ४४ नेपाली ज्यान गएको जनाएको हो ।

विश्व भर माहामारीको रुप लिएको कोरोनाका कारण गत साता बेलायत, स्पेन र भारतलगायत देशमा कोरोना सङ्क्रमणदर सामान्य रुपमा वृद्धि भएको छ । समितिका अनुसार अहिलेसम्म विश्वका ४२ देशमा रहेका नेपाली कोरोना भाइरसबाट सङ्क्रमित छन ।

कोरोनाका कारण हालसम्म अमेरिका, बेलायत, संयुक्त अरब इमिरेट्स (युएई), साउदी अरब, बहराइन, कुवेत, कतार, आयरल्याण्ड, जापान, टर्की, नेदरल्याण्ड्स, स्वीडेन, भारत, दक्षिण अफ्रिकालगायत देशमा रहेका नेपालीले कोरोनाका कारण ज्यान गुमाएका छन् ।

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.