म्यानचेस्टर सिटीले बर्नमाउथलाई हरायो

९ आश्विन २०७७, शुक्रबार १०:२७


एजेन्सी, असाेज ९ । प्रिमियर लिगको क्लब म्यानचेस्टर सिटीले काराबाओ कप फुटबलमा बिहीबार राति बर्नमाउथमाथि २–१ को जित निकालेको छ ।

सिटीका लागि लिअम डेलेप र फिल फोडेनले एक एक गोल गरे । बर्नमाउथका लागि साम सुरेड्जले एक गोल फर्काए । खेलको १८ औं मिनेटमा डेलेपले गोल गर्दै सिटीलाई अग्रता दिलाएका थिए । उनले फिल फोडेनको पासमा गोल गर्दै सिटीलाई १–० को अग्रता दिलाए ।

तर, त्यसको चार मिनेट नबित्दै बर्नमाउथका स्ट्राइकर सामले गोल गदै खेल पहिलो हाफमा १–१ को बराबरीमा ल्याए । दोस्रो हाफमा भने दुबै टोलीले गोलका लागि निकै नै संघर्ष गरे । तर, दोस्रो हाफमा बर्नमाउथले गोल गर्न भने सकेन् । खेलको ७५ औं मिनेटमा सिटीले गोल गर्दै पुनः खेलमा अग्रता लियो ।

सिटीका लागि फोडेनले गोल गर्दै २–१ को संघर्षपूर्ण जित दिलाएका हुन् । जितसँगै सिटी काराबाओ कपको अर्को चरणमा प्रवेश गरेको छ । बर्नमाउथ भने पराजित हुँदै प्रतियोगिताबाट बाहिरिएको छ ।

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.