फ्रान्समा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुनः बढ्न थालेपछि नयाँ प्रतिबन्धात्मक नियम लागु


एजेन्सी, असाेज १९ । फ्रान्समा कोरोना भाइरसको संक्रमण पुनः बढ्न थालेपछि नयाँ प्रतिबन्धात्मक नियम लागु गरिएको छ ।

संक्रमण नियन्त्रणका लागि दुई हप्ताका लागि प्रतिबन्ध घोषणा गरिएको हो । संक्रमण बढ्दै गएपछि मंगलबारदेखि बारहरु पूर्ण रुपमा बन्द गर्ने घोषणा पेरिसका नगरप्रमुखले गरेका हुन । मार्सेइली शहरले यसअघि नै बार तथा रेस्टुरेन्टहरु बन्द गरेको छ ।

फ्रान्ससहितका युरोपेली मुलुकहरुमा कोरोना भाइरस महामारीको दोस्रो लहर चलेको छ । फ्रान्समा आइतबार एकै दिन १२ हजार ५ सय ६५ जनामा संक्रमण पुष्टि भएको छ । फ्रान्समा हालसम्म ६ लाख १९ हजार भन्दा बढीमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ । कोरोना संक्रमणवाट ३२ हजार २ सय भन्दा बढीको मृत्यु भएको छ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope