एफएनसीसीआईको चुनाव तीन स्थानबाट हुने, उद्घाटन भने भर्चुअल


काठमाडौं, असोज ३० । नेपाल उद्योग बाणिज्य महासंघको निर्वाचन काठमाडौंका तीन स्थानमा हुने भएको छ ।

मंसिर ११ देखि १३ गतेसम्म काठमाडौंमा साधारण सभा र निर्वाचन हुने महासंघका उपाध्यक्ष उमेशलाल श्रेष्ठले बताए । 

जिल्ला प्रशासन कार्यालयसँग उपत्यकाभित्र चुनाव गराउने स्थान माग गरेका थियौं त्यसैले जिल्ला प्रशासन कार्यालयले भने केहि किलोमिटरको दुरीमा तीन स्थान ताेकेकाे छ । उपाध्यक्षा उमेशलाल श्रेष्ठका अनुसार काठमाडौं जिल्लाका तीन स्थान महासंघका केन्द्रीय कार्याल टेकु, प्रज्ञाप्रष्ठिान कमलादी र ३ सयभन्दा बढी मानिस अट्ने कुनै पनि ब्याङ्केटमा हुने श्रेष्ठले बताए । 

उद्घाटन कार्यक्रम मंसिर ११ गते अपरान्ह ४ बजेदेखि अनलाइनबाट शुरू हुने उनले बताए ।  उद्घाटन कार्यक्रम भर्चुअल अनलाइनबाट हुने महासंघका उपाध्यक्ष श्रेष्ठले बताए । यस्तै १२ गते बन्द सत्र हुने आज जारी गरेको सूचनामा जनाइएको छ । १३ गते निर्वाचन हुने महासंघले जनाएको छ । नेपाल प्रज्ञा प्रतिष्ठान कमलादी, कार्की ब्याङ्केट बबरमहल र महासंघ कार्यालय टेकुमा निर्वाचनका कार्यक्रम हुने सूचनामा उल्लेख गरेको  छ। 

महासंघको वरिष्ठ उपाध्यक्ष, उपाध्यक्षहरू र कार्यकारिणी समिति सदस्यहरूको निर्वाचन हुन लागेको उक्त दिन हुने छ । कोरोना भाइरस महामारीका बीच स्वास्थ्य सुरक्षा सम्बन्धी सबै मापदण्ड पालना गरी निर्वाचन गर्न लागिएको महासंघले सूचना निकालेर जानकारी दिएको छ । 

महासंघमा ११ सदस्यहरु छन् । महासंघका केन्द्रीय कार्यसमितिको निर्वाचनम भाग लिन ४५० जना प्रतिनिधि काठमाडौं आउने छन् । महासंघको निर्वाचनका लागि बस्तुगत संघबाट १०१ जना भोटर रहेका छन भने जिल्ला प्रतिनिधिहरु १०६ जना भोटर रहेका छन् । सबैभन्दा बढी भोटर एसोसिएट्स तर्फ रहेका छन् । करिब २५०को हाराहारीमा एसोसिएट्स तर्फबाट भोटर रहेका छन् । 


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope