साता पछि बल्ल उजुरी दर्ता, अझै उठेन शव


काठमाडाैं, कात्तिक १४ । पर्साको विन्दावासनी गाउँपालिका – ५ प्रसौनीमा पथग्रहण कार्यक्रममा नेकपाका दुई पक्षबीच भएको झडपमा सचिव मुकेश चौरसियाको मृत्यु प्रकरणको करिव एक साता पछि बल्ल उजुरी दर्ता भएको भएको छ ।

मृतकका भाइ महेश चौरसिया बिहीबार जिल्ला सरकारी वकिल कार्यालय पर्सा मार्फत जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्सामा १२ जना माथि कारवाहीको माग राख्दै जाहेरी सहितको निवेदन दर्ता गराएका हुन् । शपथग्रहण कार्यक्रममा असन्तुष्ट पक्षले आफूलाई सहभागी नगराएको भन्दै झडप गर्ने तीनजनालाई पर्सा प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको जनाएको छ ।

पक्राउ पर्ने हनिफ मियाँ, देवा सहनी र सोकदिन गदी रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय पर्साका उपरिक्षक गंगा पन्त जानकारी दिइन् ।

घटनामा संलग्नविरुद्ध जाहेरी दर्ताको माग गर्दै एक सातादेखि प्रदर्शन हुँदै आएको थियो । पर्सा प्रहरीले घटनाबारे आवश्यक अनुसन्धान गर्न ढिलासुस्ती गरेको भन्दै मृतकका परिवारजनले लास बुझ्न मानेका छैनन् ।

 जिल्लाको  विन्दावासनी गाउँपालिका – ५ प्रसौनी भाठामा झडपमा परी घाइते भएका चौरसियाको उपचारको क्रममा शुक्रबार मृत्यु भएको हो ।

बिहीबार विन्दवासनी गाउँपालिका शपथग्रहण कार्यक्रममा झडप हुँदा आठजना घाइते भएका थिए । जसमध्ये चारजना उपचारपछि घर फर्केका छन् भने मुकेशको उपचारको क्रममा शुक्रबार मृत्यु भएको थियो ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईहरुको सल्लाह र सुझाब दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौ। यहाँहरुका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरु हामी छाप्ने छौ । सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope