बल्ल आयो डीएपी मल


डोटी, कात्तिक १६ । धान काटेर गहुँ छर्ने बेला भइसक्दा समेत मल नपाउँदा किसान चिन्तित भइरहेको बेला जिल्लामा बल्ल डीएपी मल आएको छ । 

डीएपी मल आएसँगै मल किन्नका लागि यहाँका किसानहरुको पसलमा भीड लाग्न थालेको छ । जिल्लाको प्रमुख व्यापारी केन्द्र पिपल्ला बजारमा रहेको साजन एग्रोभेट तथा शाही एग्रोभेटले डीएपी मल ल्याएका हुन् ।

लामो समयपछि जिल्लामा मल आएपछि किसानहरुलाई केही राहत भएको स्थानीयबासी हर्कहबहादुर बमले बताउनुभयो ।

कैलालीमा रहेको कृषि सामग्री कम्पनी लिमिटेडबाट यहाँका व्यापारीले मल ल्याएका हुन् । व्यापारीहरुले कम्तिमा पनि दुईदुई टन डीएपी मल ल्याएको जनाइएको छ । प्रमुख जिल्ला अधिकारी भीमप्रशाद भट्टराइले कम्पनीमा मल पठाउनका लागि आग्रह गरेपछि बल्ल जिल्लामा मल आएको हो ।

डीएपी मल आए पनि युरिया मल भने अहिले सम्म आउन सकेको छैन् । कृषि सामग्री कम्पनी लिमिटेडमा युरिया मल नभएका कारण पठाउन नसकिएको कम्पनीले जनाएको छ । भारतबाट नै मल नआएका कारण यहाँका जिल्लामा मल पठाउन नसकिएको कम्पनीको दाबी छ । 


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope