बेन्जिमा चम्किदा रियल शीर्ष स्थानमा

१६ कार्तिक २०७७, आईतवार ०६:२२

एजेन्सी, कात्तिक १६ । साविक विजेता रियल मड्रिड स्पेनिस ला लिगा फुटबलको शीर्ष स्थानमा उक्लिएको छ ।

घरेलु मैदानमा शनिबार राति एसडी हुयस्कालाई ४-१ गोल अन्तरले पराजित गर्दै रियल शीर्ष स्थानमा उक्लिएको हो । रियलको जितमा करिम बेन्जिमाले दुई गोल गरे । यस्तै इडेन हाजार्ड र फेड्रिको भाल्भर्डेले एक एक गोल गरे ।

हुयस्काका डेभिड फेरिरियोले एक गोल फर्काए । पहिलो हाफको ४० औं मिनेटमा हाजार्डको गोलबाट रियलले अग्रता बनाएको थियो । चोट मुक्त हुँदै सिजनको पहिलो लिग खेल खेलेका हाजार्डले पहिलो खेलमै गोल गरेका हुन् ।

खेलको ४५ औं मिनेटमा बेन्जिमाले गोल गर्दा रियलले २-० को अग्रता बनायो । खेलको ५४ औं मिनेटमा फेड्रिकोले गोल गर्दै रियलको अग्रता ३-० को बनाए । खेलको ७५ औं मिनेटमा पाहुना टोलीका डेभिडले गोल गर्दै खेल ३-१ को स्थितिमा ल्याए ।

त्यसपछि खेलको ९० औं मिनेटमा बेन्जिमाले व्यक्तिगत दोस्रो गोल गर्दै रियललाई ४-१ को जित दिलाए । जितसँगै शीर्ष स्थानमा उक्लिएको रियलले ७ खेलमा १६ अंक जोडेको छ । रियलले सोसिडाडलाई २ अंकले पछि पार्दै शीर्ष स्थान ओगटेको हो । हुयस्का ८ खेलमा ५ अंक जोडेर तालिकाको १८ औं स्थानमा रहेको छ ।

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.