नेपाली भूमि मिचेको भन्ने रिपोर्ट निराधार : चिनियाँ विदेश मन्त्रालय


एजेन्सी, कात्तिक १८ । चिनियाँ विदेश मन्त्रालयले नेपाली भू–भाग चीनले मिच्यो भन्ने रिपोर्ट पूर्ण रूपमा निराधार रहेको बताएको छ।

यो अफवाह फैलाउने उद्देश्यले आएकोसमेत चीनले स्पष्ट पारेको छ। मंगलबार आयोजित एक पत्रकार सम्मेलनमा चिनियाँ विदेश मन्त्रालयका प्रवक्ता वाङ वेनबिनले चीनले नेपाली भूमि मिचेको भन्ने कुरालाई निराधार बताएको अन्तर्राष्ट्रिय समाचार संस्था रोयटर्सले आफ्नो समाचारमा उल्लेख गरेको छ। 

बेलाबखत चीनले १५० हेक्टरभन्दा बढी नेपाली जमिन मिचेको भन्ने समाचार विभिन्न मिडियामा आउने गरेका छन्। केही दिन अघि परराष्ट्र मन्त्रालयले पनि यस्तै समाचार आएपछि चीनले नेपाली भूमि अतिक्रमण नगरेको स्पष्ट पारेको थियो।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope