रौतहटमा कात्तिक २१ गते राति १२ बजेदेखि मंसिर १७ गतेसम्म निषेधाज्ञा जारी

२२ कार्तिक २०७७, शनिबार ०६:३४

राैतहट, कात्तिक २२ । जिल्ला प्रशासन कार्यालय रौतहटले कात्तिक २१ गते राति १२ बजेदेखि मंसिर १७ गतेसम्म निषेधाज्ञा जारी गरेको छ ।
शुक्रबार सूचना प्रकाशित गरी प्रशासन कार्यालयले कोरोना महामारीको जोखिम रहेकाले मानिस भेला हुने गतिविधि नियन्त्रण गर्न निषेधाज्ञा जारी गरेको हो । निषेधाज्ञा अवधिभर सार्वजनिक खेलकुद, नाच, तमासा, मेला वा भिडभाड हुने कार्यक्रम गर्न पाइने छैन ।
त्यस्तै जात्रा, महोत्सव, भोजभतेर, हाटबजार, मानिसहरु भेला हुन, सभा जुलुस वा प्रदर्शनी गर्न पनि रोक लगाइएको छ । मठ, मन्दिर, मस्जिद, गुम्बा, चर्चलगायत धार्मिक तथा साँस्कृतिक स्थलहरुमा दैनिक नित्य पूजाबाहेकका गतिविधि गर्न निषेध गरिएको छ ।
सिनेमा हल, पार्टी प्यालेस, मनोरञ्जनस्थल, सैलुन, ब्युटिपार्लर, स्पा, स्वीमिङ पुल, जिमखाना, प्रदर्शनी, पुस्तकालय, संग्रहालय, उद्योग कल कारखाना आदि सञ्चालन गर्न र श्रमिकको ओसार पसार गर्न पनि रोक लगाइएको छ ।

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.