तिहारपछि काठमाडाैं उपत्यकामा कडा लकडाउन गर्न प्रस्ताव


काठमाडाैं, कात्तिक २७ । उपत्यका नगरपालिका फोरमले काठमाडाैं उपत्यकामा लकडाउन गर्न सुझाव दिएको छ ।

बुधबार फोरमले कोरोना भाइरस नियन्त्रण र रोकथामबारे सिसिएमसिलाई काठमाडाैं उपत्यकामा तिहारलगत्तै लकडाउन गर्न प्रस्ताव गरेको हो ।

फोरमका सचिव तथा मध्यपुर थिमि नगरपालिकाका मेयर मदनसुुन्दर श्रेष्ठले काठमाण्डु उपत्यकामा कोरोना संक्रमण बढिरहेकाले केही समयका लागि कडा लकडाउन हुनसक्ने जानकारी दिए ।

मेयर श्रेष्ठले काठमाडाैं उपत्यकामा बढ्दो सङ्क्रमणको दर र यसलाई नियन्त्रणका लागि कडा निषेधाज्ञाको आवश्यकता रहेको जानकारी दिए । उनले उपत्यकामा बढिरहेको सङ्क्रमण दर नियन्त्रणका लागि तिहार, छठ लगत्तै निषेधाज्ञा जारी गर्ने भन्ने विषयमा गम्भीर छलफल भएको बताए ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope