कोरोनाका कारण हालसम्म १५ सय बढिको ज्यान गयो

१७ मंसिर २०७७, बुधबार १९:२०

कोरोना संक्रमणका कारण पछिल्लो २४ घण्टामा ९ जनाले ज्यान गुमाएका छन् । स्वास्थ्य मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसरा ९ जनाको कोरोनाका कारण ज्यान गएको हो । यो संगै कोरोनाका कारण मृत्यु हुनेको संख्या १ हजार ५ सय ३८ पुगेको छ ।

मन्त्रालयले दिएको जानकारी अनुसार देशभर गरिएको ८ हजार ३ सय नमुना परीक्षणमा काठमाडौं उपत्यकामा ७ सय २३ सहित १ हजार ४ सय ९० जनामा संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य मन्त्रालयले जनाएको छ । यससँगै देशभर कोरोना संक्रमितको संख्या २ लाख ३६ हजार २ सय ४६ पुगेको छ ।

एकैदिन १ हजार ५ सय ६७ जना डिस्चार्ज भएसँगै संक्रमण मुक्त हुनेको संख्या २ लाख १८ हजार १ सय ६१ पुगेको छ । मन्त्रालयका अनुसार हाल देशभर ६ सय ५ जना क्वारेन्टिनमा रहेका छन भने सक्रिय संक्रमितको संख्या १६ हजार ५ सय ४७ रहेको छ । यसैगरि देशभर आसियुमा ३ सय ६५ जना र भेन्टिलेटरमा ६४ जना उपचारत रहेका छन् ।।

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.