संघर्षपूर्ण जित निकालेको म्याचेस्टर युनाइटेड दोस्रो स्थानमा उक्लियो


एजेन्सी । उल्भरह्याम्पटनमाथि १–० संघर्ष पूर्ण जित निकाले म्यानचेस्टर युनाइटेड प्रिमियर लिगको दोस्रो स्थानमा उक्लिएको छ ।

निकै प्रतिस्पर्धात्मक बनेको खेलमा घरेलु टोल म्यानचेस्टर युनाइटेडले अतिरिक्त समयमा गोल गर्दै अंक जोड्न सफल भएको हो । पहिलो र दोस्रो हाफमा गोल नभएको खेलमा इन्जुरी समयमा मार्कुस रासफोर्डले एक गोल गर्दै टोलीलाई जित दिलाएका हुन् ।

जित निकालेको युनाइटेडले १५ खेलबाट ३० अंक बनाएको छ । शीर्ष स्थानमा रहेको साविकको च्याम्पियन लिभरपुलको ३२ अंक रहेको छ । लेस्टर सिटी २९ अंकसहित तेस्रो स्थानमा रहेको छ ।

यस्तै आर्सनलले बाइन्टियमलाई १–० गोलले हराएको छ । गएराति नै भएको खेलमा बर्नलीले सेफिल्ड युनाइटेडलाई १–० गोलले हराएको छ । यस्तै साउथ ह्याम्टन र वेष्ट ह्यामबीचको अर्को खेल गोलरहित बराबरीमा सकिएको छ । लिड्स युनाइटेडले भने वेष्ट ब्रोमलाई ५–० गोलले हराएको छ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope