बामदेव गौतम राष्ट्रिय सभा जानुभन्दा अगाडि प्रचण्डलाइ भेटन खुमलटार पुगे


काठमाडौं । सत्तारुढ नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (नेकपा)मा राजनीतिक विभाजन भएपछि तटस्थ रहँदै आएका नेता बामदेव गौतम राष्ट्रिय सभामा पहिलो पटक सहभागी हुनुअगाडि खुमलटार पुगेर नेकपा प्रचण्ड-नेपाल पक्षका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डसँग भेट गरेका छन् ।

बिहानै खुमलटार पुगेका नेता गौतम १० बजे अगाडिनै त्यहाँबाट निस्केका थिए । आजको भेटमा पार्टीमा राजनीतिक विभाजनपछिको अवस्था, अबको विकल्प र संसदको विषयमा छलफल भएको प्रचण्डका प्रेस संयोजक विष्णु सापकोटाले जानकारी दिए ।

राजनीतिक विभाजनअघि पार्टीको उपाध्यक्ष रहेका गौतम अहिले नेकपाको प्रधानमन्त्री केपी शर्मा अ‍ोली समूह तथा प्रचण्ड-माधव समूह दुबैमा लागेका छैनन् ।

पार्टी एकताको ५ वर्षसम्म फुट्न नसक्ने कानुनी व्यवस्थाको वकालत गरिहेका नेता गौतम आज पहिलोपटक राष्ट्रिय सभाको बैठकमा सहभागी हुँदैछन् ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope