निजी क्षेत्रलाई कोरोनाविरुद्धको खोप ल्याउन दिने सरकारको तयारी

१८ पुष २०७७, शनिबार ०७:१३

काठमाडौं । सरकारले आम जनतामा सहज पहुँचको लागि कोरोना विरुद्धको खोप निजी क्षेत्रलाई पनि ल्याउन दिने तयारी गरेको छ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले यस विषयमा सरकारले छलफल गरेको बताएका छन् ।

ग्रेगोरियन नयाँ वर्षको अवसरमा बालबालिकासँग प्रधानमन्त्री कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै प्रधानमन्त्री ओलीले सरकारले निजी क्षेत्रलाई समेत कोरोनाविरुद्धको खोप ल्याउनका लागि अनुमति दिने विषयमा छलफल भएको बताए ।

प्रधानमन्त्री ओलीले नेपालमा सबैभन्दा पहिले फ्रन्टलाइनमा खटिएका स्वास्थ्य क्षेत्रका व्यक्ति, सुरक्षाकर्मीहरु र वृद्धवृद्धालाई कोरोनाविरुद्धको खोप दिइने बताए । छिटो खोप ल्याउनका लागि निजी क्षेत्रलाई पनि अनुमति दिने सरकारको तयारी छ ।

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.