प्रिमियर लिगमा शीर्ष स्थानको लिभरपुल साउथह्याम्पटनसँग पराजित

२१ पुष २०७७, मंगलवार ०८:२४

एजेन्सी, पुस २१ । साविक विजेता लिभरपुर साेमबार राति साउथह्याम्पटनकाे मैदानमा स्तब्ध भएकाे छ ।

तालिकाकाे शीर्ष स्थानमा रहेकाे लिभरपुल साउथह्याम्पटनसँग १-० गोल अन्तरले पराजित भएको हो । ड्यानी इङ्सले निर्णायक गोल गरेपछि घरेलु मैदानमा साउथह्याम्पटनले लिभरपुलविरुद्ध जित हात पारेको हो । ड्यानीले खेलको दोस्रो मिनेटमै गोल गरेका थिए । जेम्स वार्डको फ्रिकिक पासमा ड्यानीले गरेको गोल खेलमा निर्णायक बन्यो ।

बल पोजिसनमा एकतर्फी पकड जमाएपनि लिभरपुलले गोल गर्न सकेन । र, लिभरपुलले सिजनको दोस्रो हार व्यहोर्न पुग्यो । यस हारसँगै लिभरपुल शीर्ष स्थानमा ३ अंकको अग्रता बनाउन असफल भएको छ ।

लिभरपुलले १७ खेलमा ३३ अंक जोडेको छ । दोस्रो स्थानको म्यानचेस्टर युनाईटेडसँग अंक बराबर भएपनि लिभरपुल शीर्ष स्थानमा रहेको छ ।साउथह्याम्पटन भने छैटौं स्थानमा उक्लिएको छ ।साउथह्याम्पटनले १७ खेलमा २९ अंक जोडेको छ ।

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.