केहि तस्बिरहरु (फागुन ३, २०७७)


खोप लगाउँदै पत्रकार: कोरोना विरुद्धको खोप लगाउँदै पत्रकार । खोप लगाउन भीम अस्पताल भैरहवामा लामवद्ध पत्रकार, जनप्रतिनिधि र कर्मचारी । तस्वीर ः नरेश केसी

प्रगती सार्वजनिक: प्रदेश २ सरकारको तीन वर्षको प्रगती सार्वजनिक गर्न सोमबार आयोजित कार्यक्रममा मुख्यमन्त्री लालबाबु राउत । साथमा प्रदेश सरकारका अन्य मन्त्रीहरु । तस्वीर ः अजयकुमार साह

पत्रकार सम्मेलन: नेपाल प्रेस युनियन कैलालीले सोमबार धनगढीमा आयोजना गरेको पत्रकार सम्मेलनमा नेपाली काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य मोहनबहादुर बस्नेत । तस्वीर ः तिलकराज ओझा

नयाँ बसपार्क–कुलेश्वर करिडोर कालोपत्रे: काठमाडौँको नयाँ बसपार्कदेखि कुलेश्वरसम्म कालोपत्रे गरिएको विष्णुमति करिडोर । उक्त करिडोर अधिकार सम्पन्न बागमती सभ्यता एकीकृत विकास समितिको रु १३ करोड ४९ लाखमा कालोपत्रे गरिएको हो । तस्वीर ः अच्युत रेग्मी


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope