कम्युनिस्ट आन्दोलनको एकता अझै जरुरी छ : दाहाल


काठमाडौँ । कर्णाली रहेका नेकपा (माओवादी केन्द्र) का अध्यक्ष पुष्पकमल दाहालले संविधान र व्यवस्था बचाउनका निम्ती राजनीतिक दलहरूबीच समझदारी हुनुपर्ने बताएका छन् ।

बुधबार सल्यानमा आयोजित कार्यक्रममा सम्वोधन गर्दै दाहालले कम्युनिस्ट एकताका साथै राजनीतिक दलहरूबीचको समझदारी जरुरी रहेको बताएका हुन् । उनले कम्युनिस्ट आन्दोलनको एकता अहिले पनि जरुरी रहेको र आफुहरुले गरेको एकता गल्ती गरेको नभएको भन्दै फेरि पनि कम्युनिस्ट आन्दोलनको एकता जरुरी रहेको कुरामा जोड दिए ।

मुलुकमा विभिन्न जालझेल रहेकाले जनता र राष्ट्रको पक्षमा शक्ति निर्माण गर्ने आफ्नो उद्देश्य रहेको दाहालको भनाइ थियो । त्यस्तै, दाहालले सर्वोच्च अदालतले फागुन २३ गते नेकपा नामसम्बन्धि विवादको फैसलामा भन्नै नहुने कुरा भनेको टिप्पणी गरेका छन् ।

सर्वोच्च अदालतले नेकपा नामको पार्टीमा ऋषि कट्टेलको हक लाग्ने भन्दै नेकपा (एमाले) र नेकपा (माओवादी केन्द्र) ब्युँताइदिएको थियो ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope