नेपाल पत्रकार महासंघको देशभर मतदान जारी


काठमाडौँ । नेपाल पत्रकार महासंघको नयाँ नेतृत्व चयनका लागि देशभर मतदान सुरु भएको छ । पत्रकारहरुको छाता संगठनको रुपमा रहेको नेपाल पत्रकार महासंघको केन्द्रीय, प्रादेशिक र स्थानीय तहको नेतृत्व छनोटका लागि बिहान ९ बजेदेखि मतदान सुरु भएको हो ।
मतदान साँझ ४ बजेसम्म चल्ने नेपाल पत्रकार महासंघ केन्द्रीय निर्वाचन समितिले जनाएको छ ।

यसपटक महासंघको नेतृत्व प्रत्यक्ष प्रणालीमार्फत चयन हुँदैछ । यसअघि महासंघको नेतृत्व चयनका लागि पार्षदहरुले मात्रै मत दिन पाउने व्यवस्था थियो । देशभरका १३ हजार १ सय ८० जना पत्रकारले महासंघको नेतृत्व चयनका लागि मतदान गर्नेछन् ।
यस पटकको निर्वाचनमा आ–आफ्नो प्रदेशबाटै केन्द्रीय नेतृत्वलाई मत दिन मिल्ने व्यवस्था गरिएको छ । यसपटक केन्द्रीय अध्यक्ष पदका लागि विपुल पोखरेल, निर्मला शर्मा र गजेन्द्र बुढाथोकी चुनावी मैदानमा उत्रिएका छन् ।

पोखरेल नेपाल प्रेस युनियन, प्रेस सेन्टर र प्रेस चौतारी(खनाल–नेपाल) समूहसहितका विभिन्न ११ वटा संगठनका तर्फबाट उम्मेदवार बनेका हुन् । त्यस्तै निर्मला शर्मा प्रेस चौतारी(ओली समूह) र बुढाथोकी स्वतन्त्र रुपमा अध्यक्षको प्रत्यासी रहेका छन् ।

काठमाडौं उपत्यकामा प्रतिष्ठान सदस्यका लागि विभिन्न १९ वटा मतदान केन्द्र तोकिएको छ । त्यस्तै एसोसियट सदस्यका लागि दशरथ रंगशालामा मतदान केन्द्र तोकिएको छ । 


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope