कोरोनाबाट बच्न उच्च सतर्कता अपनाउन नायिका केकीको आग्रह


काठमाडौं । नायिका केकी अधिकारीले कोरोना संक्रमणबाट बच्न र रोकथामका लागी उच्च सतर्कता अपनाउन आग्रह गरेकी छिन् । केही समय अघी कोरोना संक्रमित बनेकी अधिकारीले हाल आफ्नो पिसिआर रिपोर्ट नेगेटिभ आइसकेको बताएकी छन् ।

तरपनि आफुलाई आइसोलेट गरेर राखेकी छु, भन्दै उनले सामाजिक संजाल फेसबुकमा स्टाटस लेखी आफुसंगै अरुलाई पनि बचाउन आग्रह गरेकी हुन् ।

उनले आफुलाई रुघाखोकी र लगातार ज्वरो देखिएपछि पिसिआर परिक्षण गर्दा संक्रमण देखिएको जनाएकी छन् ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईहरुको सल्लाह र सुझाब दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौ। यहाँहरुका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरु हामी छाप्ने छौ । सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope