आइपीएल र पीएसलका बाँकी खेल युएईमा हुने


काठमाडौँ । आइपीएल र पीएसलका बाँकी खेल युएईमा हुने भएको छ । पाकिस्तान अखबार दी नेशनका अनुसार गत मार्चमा रोकिएको पीएसएलका खेलहरू अब आबुधाबीमा हुने भएको हो । पाकिस्तानमा कोभिड–१९ को संक्रमणमा पर्नेको संख्यामा व्यापक वृद्धी भएपछि पीएसएल स्थगित भएको थियो ।

पाकिस्तान क्रिकेट बोर्ड (पीसीबी) ले पीएसएल जुन २० भित्र सक्ने लक्ष्य लिएको बताइएको छ । जुलाईको पहिलो साता पाकिस्तान क्रिकेट टिम इंगल्यान्ड भ्रमणमा जाने भएकाले पनि पीएसबीले टी–ट्वान्टी लिग समयमै सक्ने लक्ष्य बनाएको हो । हाल पाकिस्तानी क्रिकेट टिम विश्राममा छ । दक्षिण अफ्रिका र जिम्बावेको भ्रमणपछि पाकिस्तानी टिमले ब्रेक लिएको हो ।

आबुधाबीमा पीएसएल गर्नेबारेमा पीसीबी र युएई क्रिकेट बोर्डबीच कुराकानी भइसकेको भएपनि औपचारिकरुमा अनुमति आउन बाँकी छ । पीसीबीले चाँडै पाउने अपेक्षा गरिएको छ । १४ खेल भएपछि पीएसएल स्थगित भएको थियो । पीएसएल स्थगित हुनुअघि कराँची किंग्स छ अंकका साथ शीर्षस्थानमा थियो ।

कोभिड–१९ कै कारण स्थगित इन्डियन प्रिमियर लिग (आईपीएल) का बाँकी खेल पनि युएईमै हुने सम्भावना छ । पपीएसएल युएईको एक शहरमा हुने भएपनि आईपीएलका खेल तीन शहरमा हुने बताइएको छ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope