दर्शकको मन जित्दै ‘सारङ्गी र्‍याई र्‍याई’ ट्रेडिङ्ग वानमा


काठमाडौं । सार्वजनिक भएको केही दिनमै ‘सारङ्गी र्‍याई र्‍याई ’ गीत युट्युबको ट्रेडिङ्ग वानमा आएको छ । नेपाली लोकगीत क्षेत्रका सदाबहार गायक पशुपति शर्मा र गायिका सम्झना भण्डारीको स्वर रहेको नयाँ गीत ’सारङ्गी र्‍याई र्‍याई ले यतिबेला दर्शक, श्रोताको मन जित्दै युट्युबको ट्रेडिङ्ग वानमा पर्न सफल भएको छ ।

गायक शर्माकै शब्द संगीत रहेको यस गीतको भिडियोलाई पशुपति शर्मा अफिसियल युट्युब च्यानलबाट सार्वजनिक गरिएको हो। प्रकाश भट्टले निर्देशन गरेको भिडियोमा गायक पशुपति शर्मा र मोडल करिश्मा ढकालले अभिनय गरेका छन् ।

गीतमा एरेन्ज सुनिल परियारको छ भने शब्द र लय गायक शर्माकै छ । छायांकन नवराज उप्रेती र सम्पादन प्रविन भट्टको छ ।
गीतको भिडियो यहेर्नुहोस :


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope