विरामीलाई अक्सिजन ल्याउन लाउने अस्पताललाई कारवाही गरिने


काठमाडौं । बिरामीलाईनै अक्सिजन ल्याउन लगाउने अस्पताललाई सरकारले कारवाही गर्ने भएको छ । बिरामीले अक्सिजन लिएर आए मात्र उपचार गर्ने भन्ने समाचार आएसँगै स्वास्थ्य तथा जनसंख्या मन्त्रालयले यसप्रति ध्यानाकर्षण भएको जनाएको हो ।

आज एक सूचना निकालेर मन्त्रालयले यस्तो कार्य कुनै पनि अस्पतालले गरेको भए कानुनअनुसार कारबाही गर्ने जनाएको छ । मन्त्रालयले आइएमयुमार्फत देशभरका अस्पतालमा अक्सिजन उपलब्ध गराइरहेको भन्दै अस्पतालमा पुगेका सिलिण्डर अस्पतालको आपूर्ति प्रणालीमा स्वतः जाने बताएको छ। जसका कारण सम्बन्धित व्यक्तिलाई उपलब्ध नगराउन अस्पताललाई मन्त्रालयले भनेको छ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope