घाँटी रेटिएको अवस्थामा मोरङमा महिलाको शव फेला


काठमाडौं । मोरङको रंगेलीमा घाँटी रेटिएको अवस्थामा एक महिलाको शव फेला परेको छ । रंगेली नगरपालिका–३ तिनवा चोक नजीक रहेको नहरमा हत्या गरी फालिएको अवस्थामा २४ वर्षीय महिलाको शव फेला परेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय मोरङले जनाएको छ ।

प्रहरीले घटनाको अनुसन्धाका लागि मृतकका श्रीमान्, सासु, ससुरा र देवरलाई नियन्त्रणमा लिएको डीएसपी राईले जानकारी दिए ।

मोरङका प्रहरी नायब उपरीक्षक (डीएसपी) मान बाहादुर राईका अनुसार बिहान ७ बजेतिर शव फेला परेको सूचना आएको थियो । प्रहरीको टोलीले घटनास्थलमा अनुसन्धान गरिरहेको छ ।

घाँटी रेटिएको अवस्थामा फेला परेको शव र यादवको घर करिब १.५ किलोमिटरको दूरीमा रहेको छ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope