नारायणी अस्पताल सप्लायर्सले रासन दिन नसक्ने भनेपछि समस्या


काठमाडौं । बिरगंजस्थित नारायणी अस्पतालमा रासन सप्लाई गर्दै आएका नगनारायण गुप्ताले रासन सप्लाई गर्न नसक्ने बताएका छन् ।

गत चैत्रदेखीनै रासन सप्लाई गर्दै आएको र २० लाख बक्यौता रकम पुगीसकेको भन्ै उनले रासन सप्लाई गर्न नसक्ने जानकारी गराएका हुन् । उनले भने ‘मैले पनि सामान अरुसँग खरिद गरेर दिने हो, अस्पतालबाट पाउनुपर्ने रकम २० लाख पुगिसकेको छ ।

घर बेचेर सामान दिन सकिंदैन ।’निषेधाज्ञाको समयमा घर धान्न मुस्किल पर्ने समयमा अस्पतालमा कुनै सामानको कमी हुन नदिएको भएपनि अस्पतालले सामानको पैसा भुक्तानी नगरेको उनले बताए ।

तर रासन सप्लाई नभए अस्पतालमा समस्या हुने भएको छ । नारायणी अस्पताल हाल संयो विरामी, स्वास्थ्यकर्मी र कर्मचारीका लागी खाना पाक्ने गरेको छ ।

मंगलबार बिहान नारायणी अस्पतालका डा. उदयनारायण सिंहले सामाजिक सञ्जाल फेसबुकमा स्टाटस लेख्दै भनेका छन्, नारायणीको कोभिड किचेनमा बिरामीहरुका लागि खाना पाक्ने गर्छ ।

रासन सप्लाई गर्ने जिम्मेवारी पाएका महानुभावले एक्कासी भोलिबाट रासन दिन्न भन्छन्, बक्यौता रकम रहेछ भने लेखाले क्लियर गर्छ भन्दा पनि सहयोग नगर्ने मनसाय भएकालाई के भन्ने ? सहयोगीहरुसँग एक पटक फेरि सहयोगको अपेक्षा छ । कोभिड विरुद्धको यो लडाइँ अवश्य जित्नेछौं ।’

‘बेलुका एक्कासी कुकलाई फोन गरेर रासनको सामान सप्लाई गर्न नसक्ने जानकारी गराएछन्,’ डा. सिंहले भने, ‘पैसा नपाएको हो भने लेखासँग कुरा गरौंला, यस्तो परिस्थितिमा हात नझिक्नुस् भनेको मानेनन् । त्यसैले सामाजिक सञ्जालमार्फत दाता खोजेको हुँ ।’

नारायणीमा एक सय जना कोभिडका बिरामी उपचाररत छन् । उपचारमा खटिने चिकित्सक नर्सलगायत कर्मचारी पनि सयकै हाराहारीमा हुन्छन् ।

उनीहरु सबैलाई अस्पतालले नै खानाको प्रबन्ध मिलाएको छ । अस्पतालमा बिरामी र चिकित्सक, स्वास्थ्यकर्मीलगायत कर्मचारीका लागि गरी दुईवटा भान्सा चलिरहेको छ ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope