बाह्य शक्तिलाई खुसी पार्न ओलीले महन्थ पक्षलाई १० मन्त्री दिएको नेता रावलको आरोप


काठमाडौं । नेकपा एमालेका नेता भीम रावलले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले वाह्य शक्तिलाई खुसी पार्न जसपाको महन्थ ठाकुर पक्षलाई सरकारमा सहभागी गराएको आरोप लगाएका छन् ।

शनिबार बिहान ट्विट गर्दै रावलले वाह्य शक्तिलाई मक्ख पार्न ओलीले आफूसँग पाँच मन्त्रालय राखेर जसपाको महन्थ पक्षलाई १० मन्त्री दिएर सरकारमा सामेल गरेको टिप्पणी गरेका हुन् ।

उनले धुपबत्ती गर्नसक्ने आफ्नो ५ दिनअघिको व्यंग्यात्मक ट्विट शुक्रबार मन्त्रिमण्डल पुनर्गठन भएबाट पुष्टि भएको बताए । कामचलाउ प्रधानमन्त्रीको यो कार्य गत आम निर्वाचनमा जनताले दिएको जनादेशका विरुद्धमा भएको रावलको तर्क छ ।

साथै दुईपटक संविधान सभाको निर्वाचन गरी देश र जनताले ठूलो मूल्य चुकाएर जारी गरेको संविधान संशोधन गर्न भनी कथित कार्यदल गठन गर्नु राष्ट्रघात र जनघात भएको उनले बताए ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope