ओली नेतृत्वमा निष्पक्ष निर्वाचन हुन सक्दैन : शेखर कोइराला


काठमाडौं । कांग्रेस नेता शेखर कोइरालाले केपी ओली नेतृत्वमा निष्पक्ष निर्वाचन नहुने बताएका छन् । उनले ओली तानाशाह अधिनायकवादको हिसाबले हिँडिरहेको भन्दै उनको नेचतृत्वमा निष्पक्ष निर्वाचन हुन नसक्ने बताएका हुन् ।

नेता कोइरालाले प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले निर्वाचन नगराउन सरकार पुनर्गठन गरेको आरोपसमेत लगाएका छन् । कोइराला निवासमा शनिबार पत्रकारसँगको कुराकानीमा उनले कामचलाउ सरकारले निर्वाचनको मिति घोषणा भइसकेको अवस्थामा सरकार पुनर्गठन गरेर गलत नजिर कायम गरेको बताएका हुन् ।

‘निर्वाचनको मिति घोषणा गरिसकेपछि सरकारले मन्त्रिपरिषद् पुनर्गठन गर्नु संविधान र लोकतन्त्रको बरखिलाफ हो,’ उनले भने, ‘अहिले सरकार विघटन भइसकेको र विघटनको मुद्दा सर्वोच्चमा विचाराधिन रहेको अवस्थामा ओलीजीले आफूलाई बचाउन मात्रै सरकार पुनर्गठन गरेको हो या निर्वाचन नगर्नलाई यो बुझ्नु आवश्यक छ ।’

प्रधानमन्त्री ओलीले आफैं चाहेर वा कोरोना महामारीले अहिले तोकेको मितिमा चुनाव नहुने प्रष्ट रहेको उनले बताए ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope