ओलीको वक्तव्य पार्टी एकताको विपक्षमा रहेको खनाल–नेपाल समूहको निष्कर्ष


काठमाडौं । नेकपा एमालेको नेपाल खनाल समुहले अध्यक्ष केपी शर्मा ओलीले पार्टी एकताका लागी गरको प्रस्ताव इमान्दारीपुर्वक नआएको निष्किर्ष निकालेको छ ।

एमालेको झलनाथ खनाल–माधव नेपाल समूहको स्थायी समिति सदस्यहरुको छलफलले अध्यक्ष ओलीले एकताका नाममा जारी गरेको वक्तव्य पार्टी एकताको विपक्षमा रहेको भन्दै सो वक्तव्यले पार्टी एकता नहुने निष्कर्ष समेत निकालेको छ ।

सोमबार भर्चुअल विधिबाट बसेको स्थायी समिति बैठकले यस्तो ठहर गरेको नेता युवराज ज्ञवालीले जानकारी दिए । प्रधानमन्त्री समेत रहेका अध्यक्ष ओलीले आइबार पार्टी एकता गर्ने भन्दै शर्तसहित ६ बुँदे प्रस्ताव गरेका थिए । त्यस लगत्तै नेपाल समुहले आकस्मिक बैठक बोलाई छलफल गरेको हो ।


Please send us your feedback or any articles if your passion is in writing and you want to publish your ideas/thoughts/stories . Our email address is sendyourarticle@samayasamachar.com. If we find your articles publishable, we will publish them. It can be any opinionated articles, or stories, or poems, or book reviews.
हामीलाई तपाईंहरूको सल्लाह र सुझाव दिनुहोला जसले गर्दा हामीले यो विकास पत्रकारिता, लेखन र साहित्यको क्षेत्रमा अझ राम्रो गर्न सकौं । यहाँहरूका लेख तथा रचनाहरु छन् भने पनि हामीलाई पठाउनुहोला । छापिन योग्य रचनाहरू हामी छाप्ने छौं ।सम्पर्क इमेल : sendyourarticle@samayasamachar.com

तपाईको प्रतिक्रिया दिनुहोस

सुन चाँदी दर अपडेट

© Gold & Silver Rates Nepal
विदेशी विनिमय दर अपडेट

© Forex Nepal
प्रीतिबाट युनिकोड

© Preeti to Unicode
रोमनाइज्ड नेपाली

© Nepali Unicode
आजको राशिफल

© Nepali horoscope